Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

4k Video Downloader 2.1

4k Video Downloader
Program properties
Rozmiar 5.86 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.4kdownload.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 24.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 0

Opis wydawcy

Program 4k Video Downloader to bardzo rozbudowane, open source'owe narzędzie skierowane do osób potrzebujących wydajnego i bardzo rozbudowanego programu do pobierania multimediów ze strony YouTube (i innych obsługiwanych przez program) prosto na dysk twardy z minimum wysiłku. W tym zakresie jest to wyjątkowo wygodny i bardzo przydatny program automatyzujący proces, który normalnie jest dosyć... nieprzyjemny.

Za pomocą 4k Video Downloader możemy spokojnie pobrać dowolny klip z YouTube w wybranej przez nas rozdzielczości a następnie zapisać go na naszym dysku twardym. Program pozwala także na zapisywanie klipów z YouTube bezpośrednio do pliku MP3, jeśli chcemy zapisać sobie piosenkę, a nie chcemy przechodzić przez nagrywanie całego klipu i zrzucanie go potem do audio. Program jest bardzo rozbudowanym narzędziem, które oferuje wiele możliwości w zgrywaniu, a jednocześnie zachowuje bardzo wygodny w użyciu interfejs, który bez problemu umożliwia pełne wykorzystanie wszystkich oferowanych możliwości, a także wykonuje zlecone mu zadania bezbłędnie i bardzo wydajnie. Pobieranie odbywa się na zasadzie czterech prostych kroków i kończy się, cóż, otrzymaniem pliku.

Program, obok wygodnego i przyjaznego interfejsu, jest także bardzo rozbudowany pod względem kompatybilności: pozwala się uruchomić na każdym komputerze wyposażonym w system operacyjny Linux, Windows czy Mac OSX. Łatwość użycia i potęga, sprawiają, iż jest to znakomite, naprawdę warte polecenia każdemu użytkownikowi narzędzie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone