Kindle for PC 1.9.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Kindle for PC 1.9.2

Program properties
Rozmiar 28.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.amazon.de/gp/feature.html/ref=kcp_pc_mkt_lnd?docId=1000487353
Licencja Freeware
Data wysłania 24.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 35

Opis wydawcy

Kindle to stworzony przez serwis Amazon.com czytnik elektronicznych książek, e-booków, sprzedawanych przez serwis w formie elektronicznej. Jest to obecnie jeden z najlepszych czytników dostępnych na rynków, połączony z jednym z najbardziej rozbudowanych serwisów oferujących bardzo szeroką ofertę elektronicznych książek do pobrania. Program Kindle for PC jest PC-towym odpowiednikiem czytnika, pozwalającym na zakupienie książek poprzez Amazon.com i czytanie ich na naszym komputerze osobistym, bez potrzeby inwestowania w czytnik.

Program Kindle for PC to bardzo wygodne oprogramowanie, wyposażone w szeroką gamę możliwości wykorzystywanych już przez czytnik i oferujących je w formie zeskalowanej do naszego komputera PC. Program pozwala na połączenie ich z naszym aktywnym kontem na serwisie Amazon.com i pobranie zamówionych już e-książek, a także zamówienie nowych na serwisie i pobranie oferowanych przezeń darmowych książek, na przykład tych znajdujących się obecnie w public domain. Program jest ciekawą propozycją, szczególnie ze względu na możliwości pobierania i wykorzystywania tytułów public domain. Interfejs jest wygodny w użyciu i dosyć rozbudowany.

Program warto polecić właśnie ze względu na bogatą ofertę serwisu Amazon.com oraz wszystkie darmowe tytuły oferowane przez serwis. Program jest znakomity w tym względzie i tak ergonomiczny jak czytnik Kindle.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone