eSpeak 1.46.02 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

eSpeak 1.46.02

Program properties
Rozmiar 1.76 MB
Wydawca
Strona internetowa http://espeak.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 24.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Program eSpeak to bardzo kompaktowe i jednocześnie dość potężne w swojej funkcjonalności narzędzie pozwalające użytkownikowi na syntezowanie głosu w językach angielskim i innym. Jest to narzędzie o bardzo szerokiej funkcjonalności i bardzo przydatne dla użytkowników wymagających wydajnego i wyposażonego w szeroką funkcjonalność.

Program używa specjalnej metody formowania syntetycznego (formant synthesis), pozwalającego na syntezowanie głosu w wielu językach, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego rozmiaru programu. Mowa generowana przez program jest łatwa w zrozumieniu i czysta i może być używana także przy wysokiej prędkości, jednakże nie jest ani naturalna ani płynna jak w większych, komercyjnych syntezatorach mowy. Program jest dostępny jako program linii komend, wersja w bibliotekach przystosowanych do wykorzystania przez inne programy, a także wersja SAPI5 dla Windows, którą można wykorzystać wraz z programami do odczytywania zawartości ekranu, no i jest też możliwe wykorzystanie go w systemach operacyjnych Solaris i Mac OS X.

Opcje oferowane przez program to między innymi różne głosy które można wykorzystać wewnątrz programy, a także generowanie głosu jako plików WAV. Program obsługuje także funkcjonalność SSML (Speech Synthesis Markup Language) jest obsługiwany i także HTML. No i wszystkie te funkcje są zawarte w niecałych 1400 kilobajtach programu. Program można także wykorzystać jako front-end w głosach MBROLA, a także tłumaczyć tekst w kody phoneme, a także wykorzystania w innych silnikach pozwalających syntetyzować mowę.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone