DreamMail 4.6.9.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DreamMail 4.6.9.2

Program properties
Rozmiar 8.89 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.dreammail.eu/intl/pl/home.html
Licencja Freeware
Data wysłania 24.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

Program o sympatycznej nazwie DreamMail to w pełni wyposażone narzędzie do zarządzania naszą pocztą elektroniczną, z obsługą większości zaawansowanych technologicznie protokołów pocztowych wykorzystywanych obecnie na rynku usług pocztowych. Jest on całkiem niezłe narzędzie pozwalające na pełne kontrolowanie naszej poczty i wykorzystywanie zaawansowanych funkcji w codziennej korespondencji internetowej.

DreamMail obsługuje między innymi protokoły SMTP, eSMTP, POP3 oraz wszelkie usługi oferowane przez sieciowe konta pocztowe, z obsługą wszystkich standardowych funkcji oferowanych współcześnie przez klienty poczty elektronicznej, oraz bardziej zaawansowane, jak między innymi zaawansowane zarządzanie spamem, formularze poczty elektroniczne, filtrowanie wiadomości pocztowych, zarządzanie załącznikami, importowanie i eksportowanie naszych preferencji i więcej. DreamMail posiada także wbudowany sieciowy klient pocztowy, pozwalający na uzyskanie dostępu do naszych kont webmailowych za pomocą zwykłego połączenia internetowego , a nie tylko protokołu POP3.

Inne możliwości oferowane przez program to obsługa wielu użytkowników naraz, zarządzanie podpisami elektronicznymi w wiadomościach elektronicznych, zintegrowany menedżer kopii zapasowych programów, a także generowanie folderów wirtualnych i więcej.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i znakomity w użyciu, chociaż wydajność opcji i ich przydatność mogłaby być nieco wygodniejsza i bardziej rozbudowana. Sprawia to, iż o ile program jest dosyć średni, interfejs nie jest najgorszy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone