WinSplit Revolution 11.04 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

WinSplit Revolution 11.04

Program properties
Rozmiar 1.17 MB
Wydawca
Strona internetowa winsplit-revolution.com
Licencja Freeware
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 62

Opis wydawcy

WinSplit to niewielkie narzędzie skierowane do użytkowników potrzebujących wygodnego narzędzia pozwalającego na zarządzanie rozmiarem i położeniem okien znajdujących się na naszym Pulpicie i zawiadywaniem nimi za pomocą odpowiednich skrótów klawiszowych, co pozwala na oszczędzenie czasu i wysiłki.

Kluczową funkcją programu jest szybka i wygodna zmiana rozmiaru i położenia okien za pomocą mechanizmu określanego przez twórców jako rewolucyjny. WindowsWinSplit pozwala na szybkie zmiany położenia i wielkości okien na aktywnym pulpicie Windows XP z pomocą skrótów klawiaturowych, oszczędzając konieczności ręcznego przeciągania rozmiaru okna. Domyślna konfiguracja sprawia, że użytkownik ​​korzysta z klawiatury numerycznej, a pomagają w tym logicznie rozmieszczone skróty, które są jednocześnie łatwe do zapamiętania (np. CTRL + ALT +1przesuwa okno w kierunku lewym dolnym, a CTRL + ALT +3 przesuwa się w prawym dolnym, itp.). W programie można w pełni dostosować klawisze skrótu, a także pozycje okien i ich rozmiary. Można również używać własnych skrótów klawiaturowych, aby zorganizować kilka okien na pulpicie naraz (obok siebie lub automatycznie organizując je równo na Pulpicie), zmieniać przejrzystość okien, trzymać okna na wierzchu i przenosić okna między 2 lub ​​3 monitorami.

Wygodny interfejs i znakomita ergonomia programu sprawiają, iż jest on jak najbardziej godny polecenia każdemu użytkownikowi, chociażby ze względu na wygodę działania.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone