GeoServer 2.1.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GeoServer 2.1.3

Program properties
Rozmiar 57.62 MB
Wydawca
Strona internetowa http://geoserver.org/display/GEOS/Download
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 35

Opis wydawcy

GeoServer jest opartym Java oprogramowaniem serwera, które pozwala użytkownikom na przeglądanie i edycję danych geoprzestrzennych. Użycie otwartych standardów określonych przez Open Geospatial Consortium (OGC), pozwala programowi na dużą elastyczność w tworzeniu map i wymiany danych.

GeoServer pozwala na wyświetlanie informacji przestrzennej na świecie. Poprzez wykorzystanie Web Map Service (WMS) standardowo GeoServer może tworzyć mapy w różnych formatach wyjściowych. OpenLayers i FreeLibrary, z którymi jest zintegrowany GeoServer, sprawiają, iż generacja map jest szybka i łatwa. GeoServer jest oparty na Geotools typu open source i Java GIS Toolkit. Program to jednak o wiele więcej niż tylko generowanie ładnie urządzonych map. GeoServer dzięki zgodności z Web Feature Service (WFS) to standard, który pozwala na następującą w czasie rzeczywistym wymianę i edycję danych, które są używane do generowania map. Inni użytkownicy mogą zawierać publikować na swoich stronach internetowych i w aplikacjach.
GeoServer jest wolnym oprogramowaniem. To znacząco obniża barierę wejścia na rynek finansowy w porównaniu do tradycyjnych produktów GIS. Ponadto, nie tylko jest dostępne bezpłatnie, ale jest także oprogramowaniem również open source. Poprawki i ulepszenia funkcji oraz kodu programu są znacznie przyspieszone w open source w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań programowych.
GeoServer może ponadto wyświetlać dane na popularnych aplikacjach kartograficznych, takich jak Google Maps, Google Earth, Yahoo Maps i Microsoft Virtual Earth. Ponadto GeoServer może połączyć się z tradycyjnymi architekturami programowymi GIS takimi jak ESRI ArcGIS.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone