Create Synchronicity 6.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Create Synchronicity 6.0

Program properties
Rozmiar 0.21 MB
Wydawca
Strona internetowa http://synchronicity.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Creating Synchronicity jest programem, którego celem jest umożliwienie użytkownikowi tworzenia kopii zapasowych plików oraz synchronizacja danych. Jednocześnie, jest to narzędzie które pomoże chronić pliki i przechowywać dane jak najbardziej aktualne. Program charakteryzuje przy tym bardzo wysoka kompatybilność.

Programu można używać do właściwie wszystkiego: kopiowania dokumentów, zdjęć, muzyki i filmów na dysk USB lub kopii zapasowej, na kopie zapasowe zgromadzone na serwerze sieciowym, serwera planowania z regex i innych. Dużą zaletą jest tutaj interfejs, który jest obecnie dostępny w językach angielskim, francuskim, niemieckim, portugalskim, włoskim, hiszpańskim, szwedzkim, holenderskim, czeskim, indonezyjskim, hebrajskim, rosyjskim, duńskim, estońskim, bułgarskim, koreańskim i chińskim. A co znajduje się na pełniejszej liście opcji programu? W pełni konfigurowalny klient synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych, oferujący: 

precyzyjny wybór folderów kopii zapasowej: użytkownik może wybrać, które foldery uwzględniane są w synchronizacji, a nawet synchronizować zawartość folderów bez synchronizacji podfolderów, włączenie i wyłączenie na podstawie nazwy pliku, rozszerzenia czy wyrażenia, trzy metody synchronizacji : lustrzana, jednostronna i dwustronna, pełna obsługa harmonogramu (synchronizacje dzienne, tygodniowe, miesięczne, w określonym czasie, itp.), automatycznie zmiany terminu przy niewykonaniu kopii zapasowych , czysty, prosty interfejs i wiele, wiele więcej. Program jest znakomitym open source, jednym z najlepszych w swojej klasie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone