Funambol 10.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Funambol 10.0

Program properties
Rozmiar 43.95 MB
Wydawca
Strona internetowa https://www.forge.funambol.org/learn/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 69

Opis wydawcy

Wiele osób potrzebuje szybkiego i łatwego dostępu do poczty elektronicznej, kontaktów, kalendarzy, zadań i notatek, niezależnie od tego, gdzie te informacje są przechowywane. Funambol to element architektury, która synchronizuje dane między miliardami telefonów i tysiącami aplikacji i usług internetowych, dostępna dla użytkowników.

Dla programu nie ma znaczenia, czy używasz Gmaila, Yahoo!, AOL, Hotmail, Outlook czy Thunderbird, z Funambol, można synchronizować pocztę i PIM na wielu telefonach komórkowych. Funambol jest jednym z lepszych dostawców serwerów chmur umożliwiających synchronizację. Na tej platformie open source mogą być wykorzystywane i synchronizowane dziesiątki typów aplikacji , w tym push email, PIM, synchronizacja danych i zarządzanie urządzeniem. Uniwersalność i wygodę zapewnia C + + i klient napisany w Java API i Java API na serwerze..

Suita Funambol składa się z kilku elementów, w tym: narzędzia do synchronizacji urządzeń mobilnych i oprogramowania PC, jak i możliwości push e-mail, interfejsy do różnych systemów poczty elektronicznej, baz danych, systemów plików i aplikacji, do dwukierunkowej synchronizacji danych, aplikacji klienckich umożliwiających użytkownikom synchronizowanie poczty elektronicznej i danych PIM (kontakty, kalendarz, zadania i notatki) pomiędzy urządzeniami mobilnymi i serwerami Funambol oraz wiele innych.

Projekt Funambol projekt wyszedł poza oryginalny projekt prostego serwera chmury. Obecnie obejmuje narzędzia administracyjne i wiele klientów mobilnych urządzeń. Obecnie jest to jeden z najbardzej rozbudowanych i najznakomitszych programów w swojej klasie. 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone