Horizon33 1.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Horizon33 1.4

Program properties
Rozmiar 3.22 MB
Wydawca
Strona internetowa http://horizon33.weebly.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 58

Opis wydawcy

Program o nazwie Horizon 33 to rozbudowane narzędzie pozwalające na przechwytywanie i przetwarzanie zrzutów ekranu wykonanych przez użytkownika. Jest to bardzo przydatne, bardzo rozbudowane i bardzo znakomite narzędzie o niezwykle rozbudowanej funkcjonalności, choć nieco specyficznym interfejsie.

Horizon33 to program do przechwytywania ekranu, który pozwala na robienie zrzutów całego pulpitu, okna aktywnego, stałego fragmentu ekranu lub jednego, konkretnego obiektu interfejsu. Przechwytywane zrzutu ekranu można zapisać jako plik graficzny w formacie PNG, JPG, BMP lub GIF lub skopiować do schowka. Użytkownik może także wybrać opcję, by przekazać przechwycone zrzuty ekranu do innej aplikacji (np. e-mail, MS Word itp.), przesłać je na serwery Imageshack lub inne, by móc podzielić się nimi lub od razu wydrukować.

Horizon33 może również zmienić rozmiar obrazu który przechwytuje automatycznie lub zastosować różne efekty, jak scala szarości. Opcja dodania znaku wodnego jest również dostępna, ale obsługuje tylko pliki BMP jako znak wodny. Inne funkcje obejmują opóźnione przechwytywanie ekranu, konfigurowanie przypisanych do skrótów klawiaturowych możliwości przechwytywania oraz możliwość włączenia / wyłączenia kursora myszy.

Podsumowując, Horizon 33 to całkiem przydatne i rozbudowane narzędzie, pozwalające użytkownikowi na bardzo rozbudowane i wygodne w użyciu zarządzanie zrzutami ekranu, z wystarczająco dużą ilością możliwości, by móc spokojnie cieszyć się grą, bez potrzeby alttabowania cały czas, by zapisać zrzut ekranu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone