CopyTrans Manager 0.976 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CopyTrans Manager 0.976

Program properties
Rozmiar 8.02 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.copytrans.de/
Licencja Freeware
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 58

Opis wydawcy

Program o nazwie CopyTrans Manager to specjalne oprogramowanie skierowane do użytkowników posiadających iPody, pozwalając na zarządzanie zawartością Apple'owego odtwarzacza z poziomu komputera osobistego opartego na standardzie Windows, bez potrzeby korzystania z korporacyjnego programu iTunes.

CopyTrans Manager umożliwia zarządzanie zawartością iPoda bez konieczności korzystania z interfejsu iTunes. Za pomocą aplikacji można dodawać i usuwać pliki, edytować informacje o znacznikach, tworzyć listy odtwarzania, a także odtwarzać pliki (o ile posiadamy odpowiednie kodeki zainstalowane na komputerze).Program automatycznie kategoryzuje zawartość iPoda na podstawie gatunku, albumu i artysty, a także zapewnia funkcję wyszukiwania słów kluczowych, aby szybko zlokalizować odpowiedni tytuł.

Sterownik CopyTrans nie wymaga, aby oprogramowanie iTunes było aktualnie zainstalowane na komputerze, jednak do poprawnego działania wymaga obecności sterowników iTunes , które są zwykle pozostawione przez program po deinstalacji. Jeśli iTunes nigdy nie było zainstalowane na komputerze, musisz je zainstalować co najmniej raz aby móc skorzystać z CopyTrans Manager.

Pomijając ten mały zgrzyt, program ten jest znakomitą alternatywą dla iTunes, pozwalającą w pełni cieszyć się znakomitą funkcjonalnością iPoda na własnym pececie, bez potrzeby instalowania ponownie Apple'owego oprogramowania.

 

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone