STDU Explorer 1.0.459 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

STDU Explorer 1.0.459

Program properties
Rozmiar 2.93 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.stdutility.com/stduexplorer.html
Licencja Freeware
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 33

Opis wydawcy

Program o nazwie STDU Explorer to siostrzana aplikacja opisywanego przez nas programu STDU Reader, pozwalająca użytkownikowi na zaawansowane zarządzanie popularnymi formatami graficznymi oraz e-bookami w najpopularniejszych (dość wielu) formatach używanych obecnie na rynku, wszystko za pomocą wygodnego w użyciu interfejsu.

Program ten pozwala użytkownikowi na pracowanie na i zarządzanie oraz modyfikowanie plików graficznych w formatach psd, bmp, png, gif, pcx, jpeg, wmf oraz najpopularniejszych formatach e-book, czyli DjVu, PDF, FB2, MOBI, AZW, JBIG2, XPS, DCX, WWF, PDB, CBR oraz CBZ. Za pomocą STDU Explorera w łatwy sposób możemy przeglądać pliki, a także szybko odnajdywać interesujące nas tytuły. Program dodatkowo obsługuje wszystkie standardowe operacje dokonywane na plikach, jak kopiowanie, wklejanie, wycinanie, zmiana nazwy czy usuwanie, z dodatkową obsługą wielu innych, zaawansowanych operacji, jak zaawansowane przeglądanie listy plików znajdujących się w bazie danych programów, włącznie z określanymi przez użytkownika rozmiarami miniatur, szybki podgląd dowolnej strony z wielostronicowych dokumentów, szybki dostęp do dowolnej zakładki w formatach PDF, XPS, FB2 czy DjVu, a także po prostu bardzo szybki i wydajny sposób przeglądania plików obsługiwanych przez program, dzięki niezwykle wydajnemu silnikowi na jakim opiera się program.

Połączenie tych zalet ze znakomitym interfejsem sprawia, iż program ten jest jak najbardziej wart polecenia dla każdego użytkownika. Program jest ponadto darmowy dla użytku prywatnego, niekomercyjnego.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone