PortScan::Scan and identify network devices 1.32 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PortScan::Scan and identify network devices 1.32

Program properties
Rozmiar 0.26 MB
Wydawca
Strona internetowa http://thesz.diecru.eu/content/portscan.php
Licencja Freeware
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Program PortScan to wygodne, stworzone przez TheSZ narzędzie pozwalające, jak nazwa sama wskazuje, na szybkie i wygodne skanowanie portów znajdujących się na komputerze oraz wydajne identyfikowanie wszystkich urządzeń podłączonych do komputera w sieć. Za pomocą tego programu identyfikowanie i skanowanie jest bardzo wygodne i przebiega bardzo szybko.

Program pozwala na skanowanie i identyfikowanie urządzeń sieciowych, a także zbieranie danych i kompilowanie raportów zawierających takie dane jak nazwa hosta, adres MAC, a także usługi HTTP, SMB, FTP, iSCSI, SMTP oraz SNMP. Do przeprowadzenia skanowania program wykorzystuje przeszło sto (sto!) równoległych wątków w celu uzyskania optymalnej prędkości skanowania. Ponadto, program pozwala użytkownikowi na wyszukiwanie urządzeń obsługujących funkcjonalność UpnP, serwisy Bonjour, routery Netgear, drukarki Samsung oraz urządzenia sieciowe Freecom. Oznacza to, iż łatwo można identyfikować i znajdować urządzenia, nawet jeśli nie zna się konkretnych danych. Ale to nie wszystko. Program pozwala także użytkownikowi na pingowanie komputerów z wykorzystaniem trzech standardowych pakietów, z których każdy jest wykorzystywany co najmniej dziesięć razy.

Ostatnią ze znakomitych funkcji programu jest możliwość przeprowadzenia szybkiego testu prędkości naszego połączenia internetowego, by uzyskać pełną i precyzyjną analizę właściwości naszego połączenia internetowego. Dlatego warto program wypróbować, nawet by po prostu sprawdzić jego właściwości.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone