Apex DC++ 1.5.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Apex DC++ 1.5.2

Program properties
Rozmiar 11.82 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.apexdc.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 35

Opis wydawcy

Program o nazwie ApecDC.net to znakomity, bardzo rozbudowany i potężny program do dzielenia się plikami, zbudowany w oparciu o architekturę StrongDC++ i wykorzystujący funkcjonalność Direct Connect oraz sieci ADC, by umożliwić bezpieczne, bezpośrednie i szybkie wymienianie się danymi za pośrednictwem bezpiecznej i szybko działającej, niezawodnej sieci.

Program ApexDC++ jest bardzo popularnym programem, o czym może świadczyć chociażby liczba dziesięciu milionów pobrań. Jest to wynik między innymi tego, że jest tworzony przez weteranów świata Peer2Peer, co pozwala na rozwijanie go i ulepszanie w odpowiedzi na faktycznie potrzeby i opinie użytkowników, a nie odgórne narzucanie rozwiązań. Program znajduje się obecnie w stabilnej wersji 1.5.2, pozwalającej na szybkie wymienianie się plikami, i obsługiwanie ponad trzydziestu tysięcy użytkowników dziennie i dwanaście żądań wysyłanych na serwer na sekundę. Jest to jeden z powodów dla których program posiada wbudowanie elementy pozwalające na anonimowe zbieranie danych o funkcjonowaniu programu i wysyłanie ich do autorów, w celu wprowadzanie poprawek i ulepszania architektury serwerów.

Dzięki połączeniu bardzo wysokiej wydajności ze stabilną, bezpieczna architekturą i przyjaznym dla użytkownika interfejsem, program ten warto polecić osobom zainteresowanym skorzystaniem z bardzo, ale to bardzo efektywnej metody wymiany plików, tworzonej przez użytkowników, dla użytkowników.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone