Drog Black Tooth's Unofficial Arcanum Patch 091225 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Drog Black Tooth's Unofficial Arcanum Patch 091225

Program properties
Rozmiar 6.08 MB
Wydawca
Strona internetowa http://rpgcodex.net/phpBB/viewtopic.php?t=39612
Licencja Freeware
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 63

Opis wydawcy

Unofficial Arcanum Patch to niezwykły dodatek do klasycznej już obecnie gry role-playing, a mianowicie Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura. Dodatek ten to w gruncie rzeczy połączenie łatki naprawiającej błędy w oskryptowaniu gry i naprawiający uszkodzone jej elementy, a także przywracający elementy z niej wcześniej usunięte. Jest to jeden z podstawowych elementów do zainstalowania w grze, gdyż nie modyfikuje on jej znacząco, a jedynie przywraca to, jak gra miała w zamierzeniu twórców wyglądać.

Unofficial Arcanum Patch naprawia setki błędów, jakie wkradły się do gry w trakcie jej tworzenia, przyczyniając się do owiania gry aurą jednej z najbardziej zabugowanych gier w historii. Dzięki usunięciu nich, można się swobodnie cieszyć grą i ogromem oferowanej przez nią zawartości. A tej jest niemało. Dużym usprawnieniem są także wprowadzone przez autora niewielkie zmiany do gry, naprawiające elementy nie działające (np. możliwość uchronienia się przed efektem czaru Disintegrate, pierwotnie poprawne ochronienie się dzieliło obrażenia na pół, co i tak wystarczyło do zabicia każdej postaci), a także dodające szereg receptur, postaci i elementów, które ostatecznie w grze się nie pojawiły, z tej czy innej przyczyny. Granie z Unofficial Arcanum Patch, a granie bez niego to są praktycznie dwa różne światy: jeden, w którym gra się średnio, i drugi, w którym gra się fantastycznie. Zatem nic, tylko pobierać i instalować!

Program posiada kilka opcji, które można samodzielnie ustawić w momencie instalacji. Instaluje także dodatkowo deinstalator, by można go było usunąć w przypadku wystąpienia problemów.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone