CPU-Control 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

CPU-Control 1.0

Program properties
Rozmiar 0.64 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.koma-code.de/index.php?option=com_content&task=view&id=88&Itemid=93
Licencja Freeware
Data wysłania 26.3.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 61

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie CPU-Control to stworzony przez niemiecką firmę Koma-Code narzędzie pozwalające użytkownikom systemów posiadających procesory wielordzeniowe na precyzyjne zarządzanie rdzeniami wchodzącymi w skład komputera i przypisywanie im procesów, a także wiele innych funkcji. Jest to znakomita pomoc dla zaawansowanych użytkowników komputerów, pozwalająca na bardzo dokładne sterowanie możliwościami naszego komputera.

Program obsługuje zarówno układy dwurdzeniowe jak i czterordzeniowe, pozwalając na bardzo dokładne i precyzyjne zarządzanie nimi. Sprawia to, iż bardzo łatwe jest takie ustawienie i przypisanie procesorów do poszczególnych rdzeni, by na przykład rozdzielić obsługiwanie firewalla i oprogramowania antywirusowego od naszego pliku graficznego, na którym aktualnie pracujemy. Oferowane przez program możliwości sprawiają, iż zarządzanie procesami jest łatwe, szybkie i wygodne, zaś bardzo precyzyjna kontrola pozwala na dogłębne sterowanie naszym komputerem i wydajnością programów. Dlatego program ten należy jak najbardziej gorąco polecić wszystkim zaawansowanym użytkownikom komputerów, pragnącym bardzo przyjemnego w użyciu i wygodnego narzędzia do sterowania rdzeniami procesorów zainstalowanych na komputerze. Dla nich jest to znakomite narzędzie i jeszcze lepsza propozycja.

Program instaluje się szybko, zabiera niewiele miejsca na dysku i jak najbardziej pozwala na wyjątkowo szybkie korzystanie z wszystkich jego możliwości.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone