Xirrus Wi-Fi Inspector 1.2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Xirrus Wi-Fi Inspector 1.2.0

Program properties
Rozmiar 24.02 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.xirrus.com/Products/Wi-Fi-Inspector.aspx
Licencja Shareware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Xirrus Wi-Fi Inspector jest narzędziem do zarządzania i rozwiązywania problemów z połączeniami Wi-Fi. Oprogramowanie to pozwala zobaczyć wszystkie dostępne sieci, sprawdzić ich zasięg, śledzić historię sygnału i wyświetlić szczegółowe informacje o sieci, pozwalając na zaawansowane wybieranie ich. Jest to przy tym oprogramowanie freeware.

Program pozwala na podejrzenie wielu informacji o sieciach, w tym siły sygnału, tryb uwierzytelniania, częstotliwość, tryb bezprzewodowy, nazwę producenta routera i nie tylko. Interaktywny radar pokazuje bliskość wszystkich punktów dostępowych w stosunku do karty.

Xirrus Wi-Fi Inspektor zapewnia również dostęp do testów prędkości i jakości (online) oraz, jako, opcję, eksport informacji o sieci do formatu CSV.

Narzędzie Xirrus zdecydowanie ułatwia np. przetestować ping, jitter, utratę pakietów, prędkość wysyłania i pobierania, głównie poprzez podłączenie do witryn jak test prędkości, itp. ..

Wraz z tym, że ma mnóstwo informacji, animowany radar pokazuje ilość połączeń Wi-Fi w okolicy, a także dokładne informacje na temat połączenia, historii, wykresu, ogółem ma wiele do zaoferowania większości użytkowników.

Nie jest to w prawdzie coś, co zadowoli zaawansowanych użytkowników, ale to wciąż świetne oprogramowanie, łatwe w obsłudze i pozwoli wielu na zaawansowane zarządzanie sieciami na drogę na wielu komputerach.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone