Folderico 4.0 RC2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Folderico 4.0 RC2

Program properties
Rozmiar 4.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://eng.softq.org/folderico
Licencja Shareware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Folderico to przyjemne w użyciu i ciekawe narzędzie, które ułatwia dostosowywanie folderów systemu Windows z wykorzystaniem niestandardowych kolorów lub ikon tematycznych. Oprogramowania można użyć do podkreślenia ważnych folderów z kolorowymi ikonami, dzięki czemu wyróżniają się w hierarchii folderów, lub po prostu poprawić wygląd systemu Windows Explorer.

Program integruje się z prawym przyciskiem myszy i wyświetlanym przezeń menu - wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na folderze, aby wybrać nowy kolor lub ikony, lub zresetować poprzednie dostosowania. Domyślnie, Folderico zawiera kilka ikon i stylów do wyboru i można także użyć własnych niestandardowych ikon lub zainstalować dodatkowe (za darmo) pakiety ikon.

Program pozwala przy tym tworzyć i wykorzystywać własne ikony, a także dokonać wielu zmian w wyglądzie folderów. Potrzebne jest wyłącznie kilka kroków do zmiany niektórych ikon folderów i dzięki temu podejściu edytuje się Windows znacznie łatwiej. Wybranie gotowej ikony, lub własnej, wykonanej przez siebie jest proste: kliknij i wybierz ikonę. Domyślnie nie można zazwyczaj kopiować niestandardowych ikon folderu do innego źródła, jednak jest to bardziej wina użytkownika (z reguły) a nie aplikacji.

Każdy z miłośników posiadania własnych ikon folderów doceni z pewnością tę małą aplikację, która ma opcję integracji Eksploratora Windows. Jeden klik prawym przyciskiem myszy wystarczy wtedy do szybkiego dostosowania folderu.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone