IPHost Network Monitor 3.1.5909 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

IPHost Network Monitor 3.1.5909

Program properties
Rozmiar 32.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.iphostmonitor.com/iphostnetworkmonitor1841.xml
Licencja Shareware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 31

Opis wydawcy

IPHost Network Monitor to oprogramowanie służące użytkownikowi do monitoringu sieci i serwerów, które umożliwia administratorom śledzić na Internecie / Intranecie strony internetowe i aplikacji, serwery pocztowe, serwery baz danych i inne zasobów wewnątrz i na zewnątrz sieci. Jest to przy tym oprogramowanie oparte na licencji shareware, o ograniczonych możliwościach w czasie trialu.

Program obsługuje wszystkie popularne protokoły, w tym HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, POP3, IMAP, ODBC, Ping, MSSQL i innych, a także monitorowanie wydajności za pomocą WMI i SNMP. Jeśli zasób sieciowy staje się niedostępny, można otrzymać emailem, wiadomością sieciową, komunikatorem lub SMS informacje o niemożności realizacji zadania programu. Program zapewnia standardowy Windowsowy GUI, jak również hasłem chronioną przeglądarką, o którą jest oparty interfejs dostępu i status monitorowania, jak i online raporty z dowolnego miejsca w sieci.

Inne funkcje obejmują wykresy wydajności, wsparcie dla zależności, długo przechowywać statystyki, automatyczne raportowanie e-mail i wiele innych. IPHost Network Monitor oferuje również wsparcie dla zdalnych agentów sieciowych (za dodatkową opłatą), co umożliwia monitorowanie wielu sieci z jednej instalacji oprogramowania.

Trial posiada pewne ograniczenia pozwala postawić do 20 monitorów podczas pojedynczego procesu monitorowania. Posiada on przy tym znakomicie zaprojektowany, komercyjnej jakości interfejs i bardzo szerokie możliwości.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone