Duplicati 1.3.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Duplicati 1.3.1

Program properties
Rozmiar 31.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.duplicati.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 77

Opis wydawcy

Duplicati jest rozbudowanym klientem tworzenia kopii zapasowych, który umożliwia bezpieczne przechowywanie zaszyfrowanych, przyrostowych kopii zapasowych zdalnie skompresowanych plików lokalnych i wykorzystanie usług magazynowych chmur i zdalnych serwerów plików.

Program Duplicati obsługuje nie tylko różnych usług internetowych kopii zapasowych, takich jak Windows Live SkyDrive , Amazon S3, Pliki chmur Rackspace, Tahoe LAFS, Google Docs, ale także wszystkie serwery, które obsługują SSH / SFTP, WebDAV lub FTP.

Duplicati wykorzystuje standardowe komponenty, takie jak rdiff, ZIP, AESCrypt i GnuPG. To pozwala odzyskać pliki kopii zapasowych, nawet jeśli Duplicati nie jest dostępny. Wydany zgodnie z warunkami GNU Lesser General Public License (LGPL), Duplicati to wolne oprogramowanie.

Duplicati został napisany głównie w C # i realizowane w całości w CLR, co pozwala jej być cross-platform. Działa dobrze na 32-bitowych i 64-bitowych wersjach na Windows, Mac OS X i Linux z wykorzystaniem zarówno Microsoft.NET lub Mono.

Duplicati ma zarówno graficzny interfejs użytkownika z interfejsem w stylu kreatora, jak również komendową (linia poleceń) wersję do użytku w środowiskach bez środowiska graficznego. Oba interfejsy korzystają z tego samego rdzenia i tym samym mają ten sam zestaw funkcji i możliwości.

Duplicati posiada wiele ciekawych funkcji, które zwykle znajdują się tylko w komercyjnych systemach, takie jak zdalne sprawdzanie plików kopii zapasowych, migawki dysku i tworzenie kopii zapasowych otwartych plików. Migawki dyskowe wykonywane są z VSS na Windows i LVM w systemie Linux.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone