AOL Instant Messenger 7.5.11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AOL Instant Messenger 7.5.11

Program properties
Rozmiar 4.49 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.aim.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

Program o nazwie AOL Instant Messenger, znany obecnie krócej jako AIM, jest jednym z kilku wiodących komunikatorów internetowych na rynku. Protokół opracowany przez America On-Line (AOL) jest jednym z szerzej wykorzystywanych na rynków, a w szczególności (co nie dziwi) na terenie Ameryki Północne.

Jest to bardzo wydajny protokół komunikacji internetowej, oferujący użytkownikowi wszystkie funkcje jakich oczekujemy od komunikatorów internetowych w dwudziestym pierwszym wieku. Program, oparty na protokołach OSCAR i TOC, pozwala użytkownikowi na wysyłanie wiadomości do swoich przyjaciół, przekazywanie obrazów z kamerek internetowych, przesyłanie plików, prowadzenie rozmów głosowych, a także prowadzenie z nimi rozmów na czacie. Funkcjonalność programu jet bardzo rozbudowana i oferuje szerokie możliwości, w szczególności, gdy korzystamy także z innych opcji oferowanych przez sieć AIM.

Program AOL Instant Messenger jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, ma już ponad 100 milionów zarejestrowanych użytkowników. Polecamy go osobom, które chcą zwiększyć swoja obecność w Internecie poprzez umożliwienie kontaktowania się ze sobą za pomocą jeszcze jednego medium. Pomaga w tym intuicyjna, rozbudowana natura programu, jak i obsługiwanie wszystkich często używanych współcześnie operacji, jak przestanie plików i inne.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone