Xfire 1.132 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Xfire 1.132

Program properties
Rozmiar 11.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://xfire.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

Xfire to darmowy komunikator internetowy i zarazem cały serwis xfire.com, kierowany do społeczności graczy korzystających z komputerów osobistych. Unikalność tego komunikatora polega przede wszystkim na tym, iż potrafi on wykryć grę w jaką w danej chwili gra użytkownik i oferuje bardzo przydatne funkcje użytkowe z tym związane (m.in. przeglądarkę serwerów gier).

Program dostępny jest na system operacyjny Microsoft Windows, i jest rozpowszechniany na licencji własnościowej. Xfire został pierwotnie opracowany przez Ultimate Arena z siedzibą w Menlo Park w Kalifornii. Xfire ma obecnie ponad 19 milionów zarejestrowanych użytkowników, z czego średnio 200.000 jest jednocześnie zalogowanych.

Program oferuje graczom takie funkcje (dla przeszło 2100 gier) jak komunikator internetowy, w tym oferujący możliwość rozmów w czasie gry oraz możliwość czatu głosowego, możliwość rozmowy z wieloma użytkownikami w tym samym czasie, możliwość podglądu grających znajomych twojego znajomego, licznik czasu gry, obliczenia prowadzone osobno dla każdej gry pokazywane są w godzinach, statystyki gry, obecnie w wersji dostępne są statystyki dla wielu gier FPS, przydatna dla graczy wyszukiwarka serwerów, system pozwalający na śledzenie dodanych znajomych, w tym możliwość dołączenia do gry, w którą obecnie grają, możliwość pobierania najnowszych darmowych gier, plików związanych z grami, w tym łat, modów, dem i dodatków, zaawansowane opcje graficzne, w tym obsługa skinów, możliwość sprawdzania pingów na różnych serwerach, możliwość stworzenia własnego klanu w bazie portalu Xfire i wiele, wiele więcej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone