OpenKM 5.49 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

OpenKM 5.49

Program properties
Rozmiar 117.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.openkm.com/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 121

Opis wydawcy

OpenKM (Open Knowledge Management) jest systemem służącym do zarządzania dokumentami bezpośrednio za pomocą przeglądarki internetowej. System jest rozwijany jako Open Source na licencji GNU GPL (wersja 2). Oznacza to także, iż jest to oprogramowanie calkowicie bezpłatne, dostępne dla każdego.

OpenKM jest aplikacją do zarządzania dokumentami do użycia której niezbędna jest tylko przeglądarka internetowa. Obecnie wspierane są tylko Firefox, Internet Explorer i Safari. Interfejs strony internetowej jest zbudowany przy uzyciu Google Web Toolkit.

OpenKM jest rozwijany w języku Java bazującym na standardzie J2EE i serwerze aplikacji JBoss . Może być instalowany i uruchamiany na różnych platformach (Linux,Unix, MacOS, Windows) i wykrozystuje takie technologie jak na przykład JBoss Application Server, Java J2EE (JDK 1.5 lub wyższa), Apache Jackrabbit, GWT (Google Web Toolkit – Ajax), WebDAV. Dane mogą być przechowywane w katalogach lub systemach baz danych (Oracle, PostgreSQL, MySQL).

Funkcje oferowane przez program w zakresie zarządzania dokumentami to między innymi wersjonowanie plików, przeszukiwanie wg. treści wewnątrz plików, nazw i tagów, indeksowanie i ograniczanie prawa dostępu.

Jest to zarazem jeden z najciekawszych w obsłudze i wykorzystaniu narzędzi pozwalających na zarządzanie dokumentami.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone