P2ware Planner Suite 2011 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

P2ware Planner Suite 2011

Program properties
Rozmiar 117.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://p2ware.com/pl/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

P2ware Planner Suite jest oprogramowaniem do zarządzania projektami stworzonym przez firmę P2ware i działającym pod kontrolą systemu Microsoft Windows. Przeznaczeniem oprogramowania jest wspomagania kierowników projektu w zarządzaniu projektami i programami. Lista funkcjonalności obejmuje m.in. tworzenie harmonogramu, zarządzanie budżetem, zarządzanie i przydzielanie zasobów do zadań, zarządzanie ryzykiem i zagadnieniami, śledzenie postępu projektu, automatyczne tworzenie raportów, planowanie oparte na produktach, analiza ścieżki i łańcucha krytycznego czy też metoda wartości wypracowanej.

P2ware Planner Suite dostępny jest w wersjach Standard, Professional, Developer, Server oraz Viewer. Wersja Planner Viewer jest wersją bezpłatną, która pozwala przeglądać plany stworzone za pomocą innych wersji aplikacji, lecz nie pozwala na ich edycję.

Aplikacja dostępna jest również w bezpłatnej wersji Personal Learning Edition (PLE) do ściągnięcia ze strony WWW producenta. Wersja ta odpowiada wersji Standard, posiada pełną jej funkcjonalność i przeznaczona jest dla celów edukacyjnych, jednakże jest ograniczona ilością obiektów w planie.

Główne funkcjonalności P2ware Planner Suite to planowanie oparte na produktach, wymagane w PRINCE2 i zgodne z PMI PMBOK, generowanie sieci działań i wykresu Gantta, terminarz działań z uwzględnieniem ograniczeń, rejestry zagadnień, ryzyka i jakości, ścieżka krytyczna i łańcuch krytyczny, metoda wartości wypracowanej, raporty z punktów kontrolnych, tworzenie migawek, czyli stanu na dzień w projekcie, zarządzanie zasobami i wyrównywanie obciążenia i inne.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone