Age of Empires Online 1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Age of Empires Online 1.5

Program properties
Rozmiar 2.38 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://store.steampowered.com/video/105430/81515?l=polish
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 70

Opis wydawcy

Age of Empires Online to kolejny rozdział bestsellerowej seriiAge of Empires. Jest to sieciowa gra wieloosobowa, oferująca graczowi do dyspozycji jedne z najwspanialszych starożytnych cywilizacji, w tym Grekow, Egipcjan, Persow, i Celtow, wraz z możliwością poprowadzenia ich do zwycięstwa nad pozostałymi frakcjami.

Gracze mają jako cel rozwój ich imperiów i szukanie nowych przygód. Obok podstawowej zwartości, Age of Empires Online oferuje możliwość zakupu nowych pakietów Premium Content z wszystkim, od zupełnie nowych cywilizacji po booster packs z nowymi trybami gry i wiele innych. To zdecydowanie największa gra Age of Empires w serii pod względem dostępnych możliwości gry.

Co więcej, Age of Empires Online dodaje nowe możliwości interakcji społecznej z innymi graczami, elementy rozgrywki MMORPG w rozwijającym się cały czas świecie. Gracze mogą grać w trybie kooperacji lub konkurencji, rzemiosła i zawodu, a poziomy zdobywać przez wykonywanie zadań - wszystko za darmo! Plus, Age of Empires Online nadal oferuje wszystkie klasyczne RTSowe elementy gry, pozwalając graczom budować potężne imperia, zarządzać zasobami, zdobywać nagrody, walczyć o drogę do bogatych nowych światów pełnych tętniących życiem wsi, zdobywanie epickich wojowników i architekturę bliską historycznej tematyce.

Wymagania systemowe to Windows XP SP3, Vista, Windows 7, procesor Dual Core, 2 GHz lub wyższy, pamięć dla Win XP SP3/Vista Home Basic - 1GB, Vista Premium, Ultimate / Windows 7 (32 bit) - 1,5 GB, Windows 7 (64 bit) - 2,5 GB, miejsce na dysku twardym 2,5 GB i karta graficzna: 128 MB z Pixel Shader 2.

Tytuł dostępny na sieci Steam za niecałe 5 Euro.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone