Mutant Storm: Reloaded 3.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Mutant Storm: Reloaded 3.4

Program properties
Rozmiar 97.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://store.steampowered.com/video/110630/81503?l=polish
Licencja BOX
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 64

Opis wydawcy

Mutant Storm to niezależna, rozbudowana gra akcji dostępna na platformie Steam, która umożliwia graczom wcielenie się w wojownika walczącego przez kilkadziesiąt poziomów z coraz bardziej agresywnymi przeciwnikami, która stanowi wyzwanie dla zręcznych palców każdego właściwie gracza.

W skład gry wchodzi osiemdziesiąt dziewięć szalonych poziomów wypełnionych po brzegi coraz bardziej agresywnymi stworami. Im bardziej zagłębiasz się w rozgrywkę, tym jesteś coraz bardziej otoczony nieprzyjemnych bestiami. Ten karnawał szalonej zabawy jest prezentowany za pomocą niezwykle doprecyzowanej, przepięknej, acz bardzo specyficznej i stylizowanej grafiki.

Widziane z góry pole bitwy sprawia, iż ty i twoi wrogowie zawsze mogą być widoczni. Na planszy nie ma się gzie ukryc, a wrogowie nie odpuszczają, jedyne wyjście to strzelać, aż przestanie nam brakować celów lub sami zginiemy. Poziom trudności dynamicznie dostosowuje się do postepów gracza i tak jest łatwiej, gdy przestajemy sobie radzić, a trudniej, gdy gra uznaje, iż radzimy sobie znakomicie. Obok 89 poziomów, gra oferuje także dwa tryby rozgrywki Adventure i Tally, siedem poziomów trudności, ponad dwudziestu unikatowych przeciwników, psychodeliczne wizualizacje 3D i efekty, lokalny multiplayer i achievementy Steam'owe. Wymagania Systemowe minimum to Windows XP, Vista, 7, procesor Intel / AMD 1,6 GHz lub lepszy, pamięć 512 MB RAM i karta graficzna zgodna z DirectX 9.0c Shader 2.

Tytuł dostepny na sieci Steam za niecałe 5 Euro.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone