Chrome 1.02 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Chrome 1.02

Program properties
Rozmiar 585.94 MB
Wydawca
Strona internetowa http://store.steampowered.com/app/46420/
Licencja BOX
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 59

Opis wydawcy

Chrome to polska komputerowa gra FPS wyprodukowana i wydana przez polską firmę Techland 16 czerwca 2003. Stanowi ona ciekawe połączenie standardowej strzelanki z elementami znanymi z innych gier, jak proste zarządzanie inwentarzem (jak w grach RPG) czy wykorzystywanie w walce cybernetycznych wszczepów (jak w hybrydach pokroju Deus Ex czy System Shock).

Gracz wciela się w postać Bolta Logana, byłego komandosa SpecForce'u, pracującego teraz jako najemnika. Razem z kumplem Pointerem wykonywali rutynowe zadanie odzyskania planów korporacji Octolab. Całe zadanie przebiega spokojnie, gdy nagle Pointer, będący w bazie wzywa pomocy. Gdy Logan dostaje się do bazy, okazuje się że Pointer go zdradził, zostawił na miejscu ślady jego winy dla Protektoratu i jednocześnie wystawił na pewną śmierć z rąk oddziałów Pacyfikatorów. Udaje mu się jednak uciec dzięki pomocy Carrie, która również przybyła po plany Octolabu. Zostają wspólnikami. Przy wykonywaniu rutynowej misji wplątują się w niesamowitą intrygę, rozgrywającą się między dwiema korporacjami - CoreTech i Zetrox, a Logan spotyka starych, choć niezbyt dobrych znajomych, będących na ich usługach...

Gra oferuje wciągającą, dość ciekawą fabułę, w której kwadratogęby Logan (który na szczęście jest inteligentniejszy niż wygląda) zmierzy się z wieloma przeciwnikami i będzie musiał wykorzystać pokaźny arsenał broni osobistej oraz wszczepów cybernetycznych by pokonać często wielokrotnie liczniejszego i bardziej niebezpiecznego przeciwnika.

Program dostępny jest na platformie Steam w cenie niecałych 5 Euro.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone