FAR Manager 2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FAR Manager 2.0

Program properties
Rozmiar 0.29 MB
Wydawca
Strona internetowa http://farmanager.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

FAR manager to program rozprowadzany na licencji shareware i BSDL typu menedżer plików, określany przez producenta, firmę RARLAB, jako File and archive manager. Jest drugim sztandarowym produktem tej firmy obok archiwizatora RAR.

FAR pracuje na platformie Microsoft Windows. Program pracuje wyłącznie w trybie tekstowym, a jego interfejs przypomina swój pierwowzór – Norton Commandera, łącznie z klawiszami skrótów, dolną belką i górnym menu, jednak FAR posiada znacznie więcej funkcji od poprzednika, przewyższa go również wydajnością.

Funkcje oferowane przez program to między innymi historia otwieranych folderów, historia poleceń, klient FTP, konwersja wielkich i małych liter w nazwach plików i folderów, obsługa długich nazw plików, obsługa skompresowanych archiwów, obsługa stron kodowych (w tym przełączanie pomiędzy CP852 i CP1250), możliwość obsługi myszką, możliwość powielania ekranów w ramach jednego programu oraz wyświetlania ich listy, możliwość pracy w wielu kopiach programu jednocześnie, obsługa atrybutów plików i zmiany ich dat, obsługa wtyczek, podgląd i edycja zawartości plików o nieograniczonej wielkości, również w trybie hex, różne tryby wyświetlania, różne wersje językowe interfejsu, uproszczone wstawianie kodów znaków z klawiatury, uruchamianie aplikacji Windows, usuwanie plików i folderów do kosza systemowego, wiele skrótów klawiaturowych, własne przypisywanie plików do programów, zaawansowane wyszukiwanie, zaznaczanie z uwzględnieniem znaków globalnych i inwersją zaznaczenia, porównywanie katalogów z wybraną precyzją, przypisywanie klawiszom 1-0 wybranych katalogów i wiele innych.

Jest to znakomity program, godny polecenia każdemu zaawansowanemu użytkownikowi.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone