Unreal Commander 0.96 b787 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Unreal Commander 0.96 b787

Program properties
Rozmiar 5.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.x-diesel.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Unreal Commander to bardzo niewielka, acz prosta aplikacja do zarządzania plikami znajdującymi się na dysku której autorem jest Max Diesel. Jest to ciekawy i całkiem rozbudowany program oferujący dość rozbudowaną funkcjonalność i kilka unikalnych opcji i rozwiązań pozwalających nieco inaczej i wygodniej zarządzać zawartością naszego dysku.

Unreal Commander to aplikacja, która może być używana zamiast systemowego Eksploratora Windows. Program oferuje nam podstawowe funkcji menedżera plików, m.in: dwu-panelowy interfejs, motywy kolorystyczne, pełna obsługa mechanizmu przeciągnij i upuść, klient FTP, obsługa wielu kart, kopiowanie/usuwanie/przemieszczanie w tle.

Program umożliwia również rozszerzenie funkcjonalności poprzez wykorzystanie wtyczek przeznaczonych dla programu Total Commander: WLX dla Listera i WCX dla obsługi nowych formatów archiwów. W swojej podstawowej wersji oferuje takie funkcje jak wsparcie Unicode, rozszerzone wyszukiwanie, wsparcie dla formatów: ZIP, RAR, ACE, CAB, JAR, TAR, LHA, GZ, TGZ, ARJ, obsługa skrótów klawiszowych, wbudowane funkcje szybkiego podglądu, wsparcie obsługi sieci i inne.

Aby uzyskać pełną funkcjonalność programu należy wygenerować na stronie producenta bezpłatny klucz licencyjny. Program stanowi ciekawe połączenie wygody korzystania z ciekawą i rozbudowaną funkcjonalnością, a także znakomitymi możliwościami zarządzania plikami. Słowem, warto z programem chociaż się zapoznać.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone