ACDSee 12.0 Build 344 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ACDSee 12.0 Build 344

Program properties
Rozmiar 6.54 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.acdsee.com/
Licencja Shareware
Data wysłania 31.3.2012
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

ACDSee to przeglądarka graficzna zbudowana specjalnie dla platformy Microsoft Windows, służąca do przeglądania i podstawowej edycji plików wielu formatów wymiany grafiki poprzez sieć Internet. Producentem przeglądarki jest przedsiębiorstwo o nazwie ACDSystem, Inc.

Oprócz standardowych funkcji, takich jak przeglądanie folderów z widokiem miniatur, konwersja między różnymi formatami graficznymi, ACDSee pozwala na prezentacje slajdów, nagrywanie płyt CD/DVD, tworzenie galerii HTML, edytowanie metadanych (np. EXIF). Ponadto w programie występują narzędzia umożliwiające skalowania, obracania, operacje na kolorach, odszumianie, usuwanie efektu czerwonych oczu, efekty artystyczne oraz PhotoRepair (gdzie metodą klonowania pędzlem, można poprawiać zdjęcia, np. modeli w fotografia).

ACDSee początkowo był prostą, małą przeglądarką z niewielką ilością dodatkowych funkcji. Obecnie jest to narzędzie, które oprócz przeglądania obrazów ma coraz więcej dodatkowych funkcji, które można również rozbudować poprzez stosowanie wtyczek (ang. plug-in). Jest ono wprawdzie oparte na licencji shareware, jednak i bez tego jest to calkiem rpzydatne i znakomite narzędzie, które nie jest wprawdzie tak rozbudowane jak Irfan View, ale i tak jest znakomitą opcją dla każego użytkownika.

Starsze wersje ACDSee nie miały obsługi unikodu, przez co np. azjatyckie znaki w nazwach plików mogły być niepoprawnie wyświetlane. W najnowszych wersjach: ACDSee Photo Manager 2009 (ACDSee 11.0) i ACDSee Pro 2.5 znaki te wyświetlane są już poprawnie.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone