Microsoft Visual Studio Express 2010 Service Pack 1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Microsoft Visual Studio Express 2010 Service Pack 1

Program properties
Rozmiar 117.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://msdn.microsoft.com/pl-pl/vstudio
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 58

Opis wydawcy

Microsoft Visual Studio to zintegrowane środowisko programistyczne firmy Microsoft. Jest używane do tworzenia oprogramowania konsolowego oraz z graficznym interfejsem użytkownika, w tym aplikacje Windows Forms, WPF, Web Sites, Web Applications i inne. Aplikacje mogą być pisane na platformy: Microsoft Windows, Windows Mobile, Windows CE, .NET Framework oraz Microsoft Silverlight.

Visual Studio zawiera edytor kodu wspierający IntelliSense jak również mechanizmy refaktoryzacji kodu. Zintegrowany debugger działa zarówno na poziomie kodu źródłowego jak i maszyny. Pozostałe narzędzia w ramach Visual Studio to: designer do tworzenia aplikacji Windows Forms, WPF i web, narzędzie do tworzenia klas, projektowania baz danych itd. Funkcjonalność Visual Studio praktycznie na każdym poziomie tej aplikacji można rozszerzać za pomocą dodatków.

Microsoft Visual Studio jest dostępny w jednej wersji jako freeware. Jest to Visual Studio Express zawierający uproszczone wersje programów dostępnych w płatnych wersjach Visual Studio przeznaczone głównie dla studentów i hobbystów. Zawierają uproszczoną wersję MSDN – MSDN Express Library, nie pozwalają na użycie wtyczek. Licencja pozwala na tworzenie programów komercyjnych. Języki dostepne w ramach Visual Studio Express: Visual Basic Express, Visual C++ Express, Visual C# Express oraz Visual Web Developer Express.

Pakiety językowe do programu Visual Studio to bezpłatne dodatki, które można instalować po zainstalowaniu angielskiej wersji programu Visual Studio 2010 Professional. Pakiety zapewniają częściową lokalizację interfejsu użytkownika i komunikatów o błędach oprogramowania.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone