hiew 6.150 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

hiew 6.150

Program properties
Rozmiar 0.16 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.hiew.ru/
Licencja Shareware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 99

Opis wydawcy

Hiew (skrót od Hacker's View, dosłownie: podgląd hakera) jest rosyjskim programem do edycji kodu szesnastkowego dla systemów DOS i Windows napisanym przez Jegwieniła Suslikowa (ros. Евгений Сусликов, w kręgach anglojęzycznych: Eugene Suslikov, jego nick: SEN). Jest to freeware'owa i całkiem rozbudowana aplikacja pozwalająca na dogłębne modyfikowanie kodu szesnastkowego za pomocą wygodnego interfejsu.

Program jest dość ciekawym narzędziem. Wśród jego funkcji znajdują się możliwości edycji w trybie zwykłego tekstu, szesnastkowym (hex) i trybie deasemblera. Program ten jest przydatny do edycji plików wykonywalnych jak COFF, PE czy ELF. W skład programu wchodzą takie funkcje jak wbudowany x86, x86-64 i ARMv6 assembler i deassembler., szukanie pattern'ów (wzorów) w trybie deassemblera, wsparcie dla następujących formatów wykonywalnych: NE, LE, LX, PE i ELF, wbudowany kalkulator wartości 64-bitowych i inne. Duza zaleta programu jest fakt, iż obsługuje on pliki o nieskończonej wielkości, co jest niejednokrotnie bardzo przydatne dla każdego twórcy programów.

Program posiada jednoczesne czysty i wygodny interfejs, który sprawia, iż korzystanie z niego jest bardzo wygodne i bezproblemowe. Narzędzie jest jednocześnie bardzo wygodne i można je spokojnie polecić każdemu programiście, chociażby ze względu na dość rozbudowane możliwości.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone