Eagle Light 6.1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Eagle Light 6.1.0

Program properties
Rozmiar 24.41 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.cadsoft.de/
Licencja Shareware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora /5
  • Pobrań 1710

Opis wydawcy

Program o nazwie Eagle to ciekawy program komputerowy do wspomagania projektowania obwodów elektrycznych niemieckiej firmy CadSoft. Zawiera w sobie wbudowany edytor schematów i płytek drukowanych. Jest to bardzo ciekawe oprogramowanie, oparte na licencji zamkniętego źródła.

Program Eagle zyskał dużą popularność wśród hobbystów ze względu na prostotę i możliwość darmowego używania jednej z wersji programu. Dostępny jest przy tym dla systemów operacyjnych: Windows, Linux, Mac OS X. Wersja darmowa Eagle Light nie pozwala na tworzenie układów elektronicznych w celach zarobkowych. Posiada również inne ograniczenia, jak rozmiar płytki (maksymalny rozmiar płytki drukowanej 100x80mm), mozliwość dodania wyłącznie dwóch warstw sygnałowych na płytce drukowanej i edytowania i zapisywania tylko jednego schematu w edytorze schematów

By móc używać Eagle Light dla zastosowań komercyjnych należy wykupić licencję. Istnieją również wersje bez ograniczeń wersji Light – Eagle Standard i Eagle Professional. Koszt licencji jest w tym wypadku wyższy. Należy jednak zauwazyć, iż już w swojej standardowej wersji jest to bardzo ciekawy, rozbudowany i bardzo ciekawy program dla każdego potrzebującego narzędzia do projektowania.

/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone