Google SketchUp 8.0.4811 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Google SketchUp 8.0.4811

Program properties
Rozmiar 24.41 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sketchup.google.com/intl/pl/
Licencja Freeware
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 65

Opis wydawcy

SketchUp to program komputerowy CAD, służący do modelowania trójwymiarowego dla początkujących, profesjonalistów, architektów oraz projektantów gier. Jest często używany przez młodzież w celach edukacyjnych oraz rozrywkowych. Jest to narzędzie w pełni darmowe, obsługiwane przez Google, stanowiące idealne wprowadzenie do programow oferujacych funkcjonalność CAD.

SketchUp pierwotnie pojawił się na rynku w 2001 r. jako program komercyjny, wyprodukowany przez firmę @Last Software ze stanu Kolorado w USA, przejętą 14 marca 2006 r. przez Google. Od 27 kwietnia 2006 r. dostępna jest wersja darmowa programu Google Sketchup 6.

Znaczącą zaletą jest możliwość bezpośredniego eksportu danych do innego produktu tej samej firmy - Google Earth. Program ma spore możliwości i pozwala na łatwe projektowanie. Jego obsługa jest jednak zupełnie inna niż typowych programach graficznych, więc przy pierwszym kontakcie wydaje się bardzo trudny. Można w nim zaprojektować swój świat 3D z elementami 2D (obrazki, tekst itp.), wybrać tekstury oraz dodać gotowe komponenty jak np. samochody, drzewa, wyposażenie domowe, basen, elementy ogrodu, maszyny budowlane itp. Jedną z zalet SketchUp jest galeria prac użytkowników tego programu - Google 3D Warehouse, gdzie mogą oni publikować swoje projekty. Program posiada dość rozbudowany interfejs i bardzo duże możliwości, co sprawia, iż korzystanie z niego jest bardzo wygodne i bezproblemowe. Wymaga jednak ogromnej cierpliwości i metodycznego podejścia, by wyciągnąć z niego pełnię możliwości.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone