TeXnicCenter 1 RC 1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TeXnicCenter 1 RC 1

Program properties
Rozmiar 24.90 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.texniccenter.org
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

Dla fanów oprogramowania open source dostępne są setki tytułów pozwalających na wypełnianie ogromnie różnorodnych zadań. Do nich zalicza się także możliwość tworzenia i edytowania dokumentów w standardzie i środowisku LaTeX, które jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych formatów wymiany i edytowania dokumentów w sieci Internet, a z tych programów jednym z lepszych i ciekawszych jest na pewno program TeXnicCenter.

Program TeXnicCenter to bardzo rozbudowany i bogaty w różnorodne przydatne funkcje program, oferujący zintegrowane środowisko do tworzenia i edytowania dokumentów w standardzie LaTeX na platformie Microsoft Windows. Program oferuje niezwykle potężny edytor i bardzo mocną integrację ze środowiskiem LaTeX, co pozwala na pełne skupienie się na tym co ważne, a zatem edytowaniem dokumentów. Jest to przy tym w pełni wolne oprogramowanie oparte na zasadzie Open Source oraz licencji GNU GPL.

O ile jest to w głównej mierze narzędzie do edycji tekstu, rozwija skrzydła głównie dzięki swojej ścisłej integracji ze środowiskiem i komponentami będącymi częścią procesu tworzenia i pisania, a także edytowania dokumentów. Program oferuje bardzo rozbudowany centralny interfejs pozwalający użytkownikowi kontrolować wszystkie inne narzędzia. Interfejs jest bardzo nowoczesny i rozbudowany, o jakości programu niech świadczy fakt, iż został pobrany ponad milion razy od momentu publikacji. Dlatego polecamy ten program jak najbardziej każdej osobie poszukującej rozbudowanego narzędzia do edycji dokumentów LaTeX.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone