Impro-Visor 5.11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Impro-Visor 5.11

Program properties
Rozmiar 6.35 MB
Wydawca
Strona internetowa https://www.cs.hmc.edu/~keller/jazz/improvisor/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora /5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Impro-Visor (skrót od Improvisation Advisor) to program pozwalający użytkownikowi na tworzenie nut jazzowych i pomocy wykonawcom w tworzeniu improwizacji poprzez udostępnienie łatwego w użyciu narzędzia pozwalającego na zrozumienie sposobu konstruowania solówek i zmian w tonie. Jest to przy tym także uniwersalne narzędzie do tworzenia nut, o bardzo rozbudowanej funkcjonalności, nadające się na wiele instrumentów.

Celem programu jest edukacja muzyków i rozwijanie rozumienia natury tworzenia solówek, głównie w jazzie. Program pozwala także na tworzenie transkrypcji, a także do zarządzania i generowania dźwięków jako akompaniament. Program nie jest ograniczony wyłącznie do jazzu, dzięki rozbudowanej funkcjonalności stylów akompaniamentu, pozwala także na użycie go przy innych gatunkach muzycznych.

Program pozwala między innymi na tworzenie lead sheets i solówek za pomocą interfejsu point and clikc lub wprowadzania tekstu, opcjonalną automatyczną koloryzację nut pozwalając na upewnienie się na zgodność nut między poszczególnymi warstwami utworu. Akordy mogą być szybko wprowadzane także poprzez edytor określany jako roadmap, który także analizuje zmiany w akordzie dla kluczy implikowanych i tak dalej. Program pozwala także na wprowadzanie nut harmonicznych z opcją wybierania przez użytkownika nut, które są spójne z harmoniką, a także opcje transpozycji i wprowadzania harmonicznej lub chromatycznej transpozycji.

Program oferuje jeszcze wiele więcej opcji, i dlatego najlepiej zapoznać się z nim poprzez przetestowanie go.

/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone