MPTagThat 3.06 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MPTagThat 3.06

Program properties
Rozmiar 11.91 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.team-mediaportal.com/mediaportal-tools/mptagthat
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 115

Opis wydawcy

Program nazywający się MPTagThat jest bardzo bogatym oprogramowaniem, pozwalającym użytkownikowi na dogłębne edytowanie każdego ze znajdujących się na jego dysku twardym plików MP3, a także takie zaawansowane czynności, jak zarządzanie muzyką konwertowanie, wypalanie płytek i wiele wiele więcej, opakowane zgrabmy i łatwym w użyciu interfejsem.

Program ten to siostrzana aplikacja opisywanego przez nas Media Portal, także oparte na licencji Open source. Jest to znakomite oprogramowanie, które pozwala nie tylko na tagowanie, ale także odtwarzanie i przetwarzanie plików muzycznych,. Za pomocą programu możemy swobodnie zarządzać wszystkimi naszymi plikami muzycznymi, łącznie ze zmianą i edytowaniem tagów, ripować nasze płyty kompaktowe z obsługą FreeDB, wypalać nowe płyty audio, konwertować pliki audio do wielu formatów obsługiwanych przez program, wybierając je za pomocą wygodnego interfejsu. Dodatkowo, program pozwala na odsłuchiwanie tagowanej muzyki, co znacznie uprzyjemnia pracę. Sam edytor tagów obsługuje przeszło pięćdziesiąt różnych tagów i pozwala ana odzyskiwanie ich z nazwy plików lub internetu, identyfikowanie plików w oparciu o MusicBrainz, edytowanie pojedynczych lub wielu tagów, pobieranie obrazów okładek albumów, automatyczne numerowanie ścieżek, konwertowanie wielkości liter i wiele, wiele więcej.

Jest to obecnie jeden z najbardziej rozbudowanych i ciekawych programów tego typu oferujący naprawdę rozbudowana i znakomitą funkcjonalność w zakresie zarządzania muzyka.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone