FreeDOS 11 src Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FreeDOS 11 src

Program properties
Rozmiar 38.09 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.freedos.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Dla osób potrzebujących skorzystać z klasycznego systemu operacyjnego MS DOS (który do dzisiaj jest podstawą komputerów obsługujących Windows) niewiele jest możliwości. Jedną z nich jest bardzo popularny i rozbudowany DosBox. Drugą może być ciekawy, open source'owy program o nazwie Free DOS.

Jest to darmowy, wolny program oferujący kompatybilne z systemem operacyjnym DOS środowisko skierowane do użytkowników systemów IBM PC. Jest to jednocześnie bardzo rozbudowana aplikacja, składająca się z wielu pomniejszych programów, zapewniających funkcjonalność zbliżającą program do DOS, opierającą się na pakietach. Jest to także program będący personifikacją, niejako, idei open source, gdyż opiera się na wprowadzanych przez użytkowników poprawkach do kodu, a także bieżącej interakcji z innymi użytkownikami i współpracowanie z nimi w celu stworzenia znakomitego, rozbudowanego programu.

FreeDOS to bardzo ciekawa i niezwykle rozbudowana alternatywa dla programów oferujących funkcjonalność DOS we współczesnych systemach operacyjnych i chociażby z tego względu warto sprawdzić, czy nie jest to to, czego potrzebujemy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone