DDMM - Dual Display Mouse Manager 1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DDMM - Dual Display Mouse Manager 1.1

Program properties
Rozmiar 31 kB
Wydawca
Strona internetowa http://ddmm.sourceforge.net/
Licencja GNU LGPL (GNU Lesser General Public License)
Data wysłania 31.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

DDMM czyli Dual Display Mouse Manager to bardzo rozbudowane narzędzie do zarządzania ustawieniami wielu monitorów (także więcej niż dwa) i zachowaniem myszki między nimi. Jest to bardzo ciekawe i rozbudowane oprogramowanie open source'owe, zapewniające użytkownikowi pełną, wygodną kontrolę nad zarządzaniem zachowaniem myszki i kursora w ustawieniach wieloekranowych.

A jak to działa? DDMM pozwala użytkownikowi na swobodne, wygodne definiowanie zachowania myszki i kursora na wielu ekranach naraz. Użytkownik może między innymi zablokować możliwość przeskakiwania kursora pomiędzy ekranami, a także by nie robił tego automatycznie system, a jedynie na polecenie użytkownika wydane odpowiednim skrótem klawiszowym. Jest to przy tym bardzo wygodne w użyciu narzędzie, choć skierowane wyraźnie do bardziej zaawansowanych użytkowników.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone