Semagic 1.7.9.7 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Semagic 1.7.9.7

Program properties
Rozmiar 1.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://semagic.sourceforge.net/index.html
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie Semagic to uniwersalny program będący jednocześnie klientem do kilkunastu popularnych sieci bloggerskich jak LiveJournal, Blogger czy Wordpress, pozwalające na rozbudowane tworzenie wpisów, zarządzanie nimi, edytowanie, automatyczne zamieszczanie zdjęć i wiele innych elementów niezbędnych do wydajnego zarządzania naszym blogiem.

Program oferuje pełne wsparcie dla prowadzenia blogów na serwisach Live Journal, Blogger oraz Wordpress. Jest on ponadto zintegrowany z narzędziem wgrywanie zdjęć i plików graficznych na serwisy LJ Scaapbook, Flickr, fotos.com, imageshack.us, Picasa, Yandex i inne. Jest to bardzo przydatne i obdarzone szeroką funkcjonalnością narzędzie pozwalające na znakomite przetwarzanie zdjęć na format nadający się do użycia na blogu. Program oferuje także użytkownikowi także uruchomienie modelu zgodności z formatem xhtml, poprzez opcję HTMLTidy wbudowaną w edytor, a także możliwość automatycznego wgrywania zdjęć na serwer imageshack.us do czego wystarczy tylko zalogowanie się na stronę poprzez przeglądarkę Internet Explorer. Program pozwala ponadto na synchronizowanie wpisów i komentarzy poprzez sekcję links lub program LJArchive.

Jest to także wygodna aplikacja przenośna, dostępna w formacie pozwalającym na zainstalowanie go i uruchomienie na pamięciach flash. Całość opakowana jest bardzo wygodnym w użyciu interfejsem, z którego korzystanie nie powinno nikomu stwarzać żadnych problemów, i powinno z pewnością uczynić blogowanie chociaż odrobinę łatwiejszym.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone