The DJ Project 1.0.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

The DJ Project 1.0.2

Program properties
Rozmiar 9.0 kB
Wydawca
Strona internetowa http://djproject.sourceforge.net/main/index.html
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Projekt DJ (DJ Project w oryginale) to specjalny projekt open source'owy skierowany do użytkowników Java, pozwalający właściwie na nowe odkrycie funkcjonalności Pulpitu w programowaniu Java. Sam Projekt DJ to zestaw narzędzi i bibliotek zbudowanych w celu zwiększenia wydajności użytkowników Javy w pracy na pulpicie.

Biblioteka NativeSwing pozwala Project DL na łatwą integrację niektórych rodzimych komponentów do aplikacji Swing, a także przestawia niektóre natywne narzędzia w celu zwiększenia wydajności Swing API. Obecne kluczowymi elementami są bogata w funkcje przeglądarka internetowa, flash player, edytor HTML, odtwarzacz multimedialny i zakreślacz składni, wszystkie z Swing jako API. Biblioteka Sweet jest z kolei portem biblioteki NativeSwing do czystej SWT. Biblioteka Suite Swing zapewnia pewne wspólne elementy i narzędzia, które są często potrzebne lub wielce wspomagające tworzenie bogatego interfejsu użytkownika.

Składniki te obejmują elementy tekstów i liczbę pól wpisowych wraz z ich walidacją, porady zgłoszeniowe, formatujących i maski, przyciski kombi, pola wyboru i linki.

The DJ Project to w istocie bardzo rozbudowany zestaw narzędzi i bibliotek oferujący bardzo rozbudowaną i wygodną możliwość wykorzystania języka Java i bibliotek Java Swing do działania na Pulpicie naszego komputera. Dlatego, jeśli jesteś częstym użytkownikiem Aplikacji Java warto pomyśleć o wykorzystaniu tego programu do działania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone