Anarchy Online 18.4.13 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Anarchy Online 18.4.13

Program properties
Rozmiar 0.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.anarchy-online.com/wsp/anarchy/frontend.cgi?func=frontend.show&template=main
Licencja Freeware
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Gra Anarchy Online jest masywną wieloosobową sieciową grą role-playing, opublikowaną i opracowaną przez firmę Funcom. Pierwotnie wydana w 2001 roku, ta gra była pierwszą w gatunku,która pozwalała graczom dołączyć do świata science-fiction, a także obejmowała dynamiczne misje, bezpłatne wersje próbne oraz reklamy wewnątrz gry.

W grze fabuła obraca się wokół fikcyjnego pustynnego ciała niebieskiego Rubi-ka, źródło cennego minerału zwanego Notum. Gracze mogą wcielić się w rolę nowego kolonisty na Rubi-Ka, bez określonego celu, za to z mocnym postanowieniem rozwinięcia skrzydeł. Po dziesięciu latach na rynku, Anarchy Online stała się jedną z najstarszych gier tego gatunku nadal działających.

Gracze przyjmują role nowych kolonistów na Rubi-Ka. Istnieją dwa oficjalne serwery dla anglojęzycznych graczy, z których każdy posiada identyczną kopię gry. Światy są zajęte przez ludzkich graczy i sterowane komputerowo postaci, zarówno przyjazne i wrogie. Postacie i gracze nie są w stanie współpracować ze sobą pomiędzy serwerami. Gra rozpoczyna się tworzeniem niepowtarzalnej postaci, wybierając imię i nazwisko, płeć, wzrost, wagę i rysy twarzy. Każda postać jest również jednym z czterech typów ludzi na planecie. Ostateczny wybór dotyczy zawodu, podobnego do klas postaci z innych gier RPG.

Gra zachęca do tworzenia sieci społecznych i współpracy oraz walki z innymi graczami. Gracze mogą się ze sobą komunikować poprzez wpisanie tekstu w oknach rozmów, a czasami przez emocjonalne animacje postaci. Komunikacja z postaciami kontrolowanymi przez komputer odbywa się za pośrednictwem tekstowego okna, w którym gracze wybierają z menu możliwych odpowiedzi . Większość dużych miast to ogromna oferta nocnych klubów i innych lokali specjalnie dla graczy, gdzie wydarzenia organizowane są zarówno przez graczy, lub urzędowo przez pracowników Funcom.

Rozgrywka w Anarchy Online jest niezwykle rozbudowana i opisany wyżej fragment to zaledwie jej maleńki wycinek. Gra jest na rynku od ponad dekady i najlepsza rekomendacja to po prostu... zagrajcie!

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone