Programmer's File Editor 1.01 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Programmer's File Editor 1.01

Program properties
Rozmiar 0.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.lancs.ac.uk/staff/steveb/cpaap/pfe/default.htm
Licencja Freeware
Data wysłania 1.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

Programmer's File Editor to freeware'owy edytor tekstu skierowany głównie do programistów, by odpowiedzieć na ich potrzeby i wymagania. Jest to ciekawy program, napisany przez Alana Philipsa z Lancaster University w Anglii Północnej. No, i oczywiście jest dostępny całkowicie i nieodwołalnie jako bezpłatne freeware.

Rozwój Programmer's File Editor zatrzymał się w 1999 roku, ale program jest nadal używany przez niektórych programistów, gdyż oferuje kilka ciekawych opcji, całkiem wygodny i przyjemny w użyciu interfejs, a także znakomitą funkcjonalność w swoim zakresie. Jest to także niewielkie i bardzo wydajne w swojej funkcjonalności narzędzie.

Mocne edytora obejmują łatwy edytor makr i redaktor; makra mogą być zapisywane i łączone w Biblioteki, podziały wiersza, tabulatory i inne znaki specjalne dozwolone w wyszukiwaniu i zamienianiu, automatyczne rozpoznawanie typu pliku, wykorzystanie plików wsadowych do wykonywania zadań kompilacji w edytorze, łatwo konfigurowalny ekran, wyświetlacz i inne cechy które mogą być ustawione dla poszczególnych typów plików, zarówno pre-Fab i użytkownika oraz Multiple Document Interface (MDI) i remapowanie klawiatury.

Słabości edytora obejmują unikalne domyślne skróty klawiszowe dla wyszukiwania i zamieniania (F2 do wyszukiwania, Shift-F2 do wyszukiwania powtórzeń, F3 do wyszukiwania i zamieniania) oraz tendencję do blokowania się przy otwieraniu niezwykle długich plików, lub z nadmiernie długimi linijkami powyżej 16KB znaków).

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone