DrJava stable-20100913-r5387 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DrJava stable-20100913-r5387

Program properties
Rozmiar 2.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://drjava.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 99

Opis wydawcy

DrJava to niewielkie, acz bardzo wygodne i potężne środowisko programistyczne opracowane dla języka programowania Java, głównie skierowane do początkujących programistów korzystających z tego języka i mające im umożliwić spokojne i w miarę bezstresowe zapoznanie się z możliwościami tego języka programowania i poświęconych mu środowisk programistycznych.

Jako programistyczne środowisko Java, przeznaczone jest ono przede wszystkim do tego, by pomóc uczniom bardziej skupić się na opracowywaniu programów niż uczeniu się cech skomplikowanego środowiska programistycznego. DrJava oferuje wiele zaawansowanych funkcji dla doświadczonych programistów. Te funkcje, scentrowane wokół okna Interakcje DrJava, pozwalają użytkownikom łatwo rozwijać, testować i debugować programy Java w interaktywny, łatwy w opanowaniu i bardzo zapadający w pamięć sposób przyrostowy.

Ogólną ideą DrJava jest dostarczenie zaawansowanych narzędzi rozwojowych, które są tak łatwe w użyciu jak to tylko możliwe. Z tego powodu autorzy starają się aby DrJava łatwy do uruchomienia i łatwy w zrozumieniu, wyposażony w prosty interfejs użytkownika z kilkoma okienkami i czytelny pasek narzędzi. Chcą także w ten sposób pomóc początkującym użytkownikom w wygodny sposób pisać kod Java, umożliwiając im szybką ocenę wyrażeń w okienku Interakcje.

Wszystkie zaawansowane funkcje programu opierają się na tym założeniu i są przez to niezwykle proste i łatwe w użyciu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone