Googlesystray 1.3.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Googlesystray 1.3.1

Program properties
Rozmiar 11.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://googsystray.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

Co to jest narzędzie o nazwie Googlesystray? Ano jest to niewielkie, open source'owe oprogramowanie zaprojektowane po to, by umożliwić użytkownikowi bezpośrednie monitorowanie wszystkich usług Google z których korzysta za pomocą pojedynczej ikony umieszczonej w zasobniku systemowym. Narzędzie to jest całkowicie bezpłatne i oferuje całkiem szerokie możliwości.

Celem narzędzia jest umożliwienie użytkownikowi śledzenia wszystkich elementów w Google Voice, Gmail, Google Calendar, Google Reader i Google Docs bez potrzeby utrzymywania wielu zakładek otwartych w naszej przeglądarce i ciągłego sprawdzania ich. Narzędzie szybko umożliwia skorzystanie z podstawowej funkcjonalności, jak proste powiadamianie o nowo pojawiających się elementach, a także pozwala na szybkie skonfigurowanie bardziej zaawansowanych elementów, jak wysyłanie wiadomości czy e-maili. Jest to także aplikacja bardzo uniwersalna, która pozwala na uruchomienie zarówno na Windowsach (XP, Vista, 87 itd. są obsługiwane), jak i na dystrybucjach linuksowych, o ile mają bibliotekę Pythona i odpowiednie dystrybucje zainstalowane.

Jest to znakomite narzędzie naprawdę pozwalające na zwiększanie wygody korzystania z oferowanych przez Google znakomitych narzędzi, szczególnie, że posiada bardzo wygodny w obsłudze interfejs i niezwykle przyjazne użytkownikowi funkcje. Dlatego polecamy to niezależne, otwarte narzędzie właśnie ze względu na jego uniwersalność i wygodę użycia.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone