Stykz 1.0.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Stykz 1.0.2

Program properties
Rozmiar 9.47 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.stykz.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 91

Opis wydawcy

Stykz to popularne narzędzie do tworzenia animacji w oparciu o dwuwymiarowe postaci wykonane z kresek (tzw. stickfigures), pozwalające użytkownikowi na szybkie i wygodne tworzenie prostych animacji w oparciu o rozbudowany zbiór gotowych elementów. Program zainspirowany został przez znany open source'owy Pivot Stickfigure Animator.

 

Narzędzie to to prosty, acz przyjemny w obsłudze i użytkowaniu animator postaci wykonanych z kresek, oferujący użytkownikowi wieloplatformową obsługę, a także wiele innych dodatkowych elementów, jak importowanie istniejących animacji w formatach stworzonych przez program Pivot (.stk). O ile jest to narzędzie bardzo podobne do swojego pierwowzoru na wiele sposobów, program oferuje jednocześnie zupełnie innych interfejs, oparty na wielu, swobodnie otwartych i unoszących się oknach, oraz możliwości edytowania scen, kopiowania i wklejania figur, rozciągania i zmieniania proporcji elementów, układania warstw i wiele więcej. Dodatkowo, Stykz oferuje kilkanaście samouczków pozwalających na szybkie stworzenie swojej pierwszej animacji, jak i dokładne wprowadzenie dla osób przesiadających się z Pivota. Nasze animacje mogą być eksportowane do animowanych formatów GIF, MOV (QuickTime) lub serii obrazów PNG i JPG.

Jest to bardzo ciekawe narzędzie, które można polecić domorosłym animatorom do wypróbowania.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone