oTuner 0.61.b Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

oTuner 0.61.b

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://otuner.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

oTuner to niewielkie, acz bardzo ciekawe narzędzie skierowane do muzyków, pozwalające im na wykorzystanie własnego komputera jako przyrządu do strojenia instrumentów muzycznych za pomocą skali chromatycznej. Jest to przy tym całkowicie darmowe i bardzo potężne oprogramowanie open source.

Program posiada pełnię narzędzi potrzebnych do strojenia instrumentów muzycznych za pomocą skali chromatycznej i obsługuje pełny zakres częstotliwości TBD. Program posiada znakomity interfejs, który wskazuje, czy nuta jest ostra, płaska, lub brzmi z lekkim odchyłem (z odniesieniem do 440Hz A), oferując precyzję do dwóch punktów procentowych. Program oferuje naprawdę bardzo szerokie możliwości strojenia instrumentów muzycznych dzięki zapewnieniu bardzo szerokiej gamy dokładnych, precyzyjnych wskaźników, rozbudowanej funkcjonalności i wielu innych elementów, które są niezbędne dla dobrego dostrojenia. Podstawowym instrumentem dla którego jest stworzony program to gitara, jednak z odrobiną wprawy możliwe jest wykorzystanie go do dostrojenia właściwie każdego programu.

Dlatego oTuner warto polecić każdemu mużykowi, gdyż oferuje on bardzo ciekawe i szerokie możliwości, a do tego klasyfikowany jest jako freeware open source, czyli wolne oprogramowanie. A to warto zawsze wspierać.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone