ASuite 1.5.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ASuite 1.5.2

Program properties
Rozmiar 0.87 MB
Wydawca
Strona internetowa http://asuite.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

ASuite jest prostym open source'owym narzędziem do uruchamiania aplikacji wewnątrz systemu operacyjnego Microsoft Windows. Zaprojektowana jest głownie do zastosowań przenośnych, pozwalając na uruchamianie uruchamianych elementów (oprogramowanie, dokumenty i inne typy plików) z wymiennych nośników pamięci (klucze USB, dyski twarde, iPody, itp. ..).

Asuite to, po pierwsze, oprogramowanie opublikowane przez autorów jako wolne oprogramowanie na licencji GPL, co oznacza, iz można je swobodnie rozprowadzać, modyfikować i pobierać. Wszelkie powiązania wewnątrz programu mogą być zorganizowane w hierarchiczną strukturę, co ułatwia zarządzanie nimi i uruchamianie selektywne. Ponadto, jest to bardzo proste, szybkie i lekkie oprogramowanie, które uruchamia się i dziala bez najmniejszych opóźnień. Program rozpoznaje wszelkie typy plików dające się uruchomić, a także foldery. Program nie polega przy tym na przypisywanych przez system literach dysków, a ścieżkach względnych, co gwarantuje łatwość uruchamiania na dowolnej platformie. Menu jest oparte na metodyce TrayIcon Menu (styl klasyczny lub WinVista), dostępnym w przeszło dziewiętnastu językach. Ponadto, program obsługuje przywracanie sesji po utracie sprawności przez program, a także umożliwia planowanie automatycznego uruchamiania elementów z wykorzystaniem generowanych przez program wewnętrznych harmonogramów oraz tworzenie własnych skrótów do dowolnych elementów list.

Za pomocą programu możemy też importować listy z PStart 2. *, WPPLauncher 1. * E ASuite 1 *.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone