MicroPlanet Gravity 3.0.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MicroPlanet Gravity 3.0.4

Program properties
Rozmiar 8.89 MB
Wydawca
Strona internetowa http://mpgravity.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 65

Opis wydawcy

Program o nazwie MicroPlanet Gravity, znany szerzej jako po prostu Gravity, jest w pełni funkcjonalnym systemem pozwalającym na korzystanie z sieci Usenet, oraz pobieranie z nich danych oraz wiadomości. Jest to w pełni darmowe, wolne oprogramowanie oparte na zasadzie open source. Jest to ciekawa alternatywa dla programów komercyjnych umożliwiających pobieranie plików i wiadomości z Usenet.

Program Gravity to niezmiernie rozbudowany i bardzo ciekawy program tego typu, pozwalający na bardzo szerokie łączenie się z usenetem i pobierania danych z sieci wchodzących w jego skład. Pierwotnie wykorzystywany do dyskusji, Usenet obecnie coraz częściej wykorzystywany jest jako znakomite medium do transferu i wymiany danych, z wykorzystaniem bardzo rozbudowanej listy funkcji i opcji, dzięki której zawiadywanie jest bardzo wygodne.

Wersje 2.9 i wyższe są zgodne z nowoczesnymi 32 i 64-bitowymi wersjami systemów operacyjnych Windows (Windows XP, Vista i Windows 7). By zacząć korzystać, wystarczy pobrać i uruchomić (lub po prostu uruchomić) instalator. Wersje uznawane za stabilne są numerowane, podczas gdy bety nie (2.8, 3.0).

Gravity to znakomite narzędzie bardzo rozbudowujące możliwości korzystanie z Usenetu i jest fenomenalną, darmową alternatywą dla komercyjnych narzędzi; w tym niesławnego P********ka,o którym im mniej się mówi, tym lepiej. Szczególnie, że program oferuje intuicyjny, bardzo rozbudowany interfejs i wysoką funkcjonalność, przy zachowaniu znakomitej ergonomii.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone