Battle Tanks 0.9.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Battle Tanks 0.9.8

Program properties
Rozmiar 30.27 MB
Wydawca
Strona internetowa http://btanks.sourceforge.net/blog/about-game/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

Gra o nazwie Battle Tanks to zabawna gra pozwalająca na toczenie bitew pomiędzy kreskówkowo ukazanymi czołgami na własnym komputerze. Program pozwala wybrać jeden z trzech pojazdów i wyeliminować wroga przy użyciu całego arsenału broni. Posiada oryginalny, kreskówkowy styl grafiki i dynamiczną zabawę. A do tego jest to oprogramowanie open source!

Battle Tanks to gra multiplayer. LAN gra, gra internetowa i tryb split screen są dostępne, z możliwością wykorzystania trybu mieszanego, gdzie dwóch graczy używa podzielonego ekran na serwerze, a inni łączą się za pośrednictwem sieci LAN. Cztery tryby walki są dostępne wewnątrz gry: deathmatch, team deatchmatch, capture the flag i coop. Battle Tanks jest przy tym tytułem cross-platform. Zarówno Windows, Linux, jak i Mac umożliwia spotkanie się innymi na polu bitwy, by pokojowo (bo w końcu wirtualna kreskówkowa przemoc bynajmniej nie jest realna) rozwiązywać swoje konflikty.

Wieloosobowa wersja Battle Tanks dostępna jest na licencji GNU GPL. Oznacza to dwie rzeczy. Po pierwsze, nic nie kosztuje. Można tytuł pobrać za darmo i dzielić się nim swobodnie ze znajomymi, bez żadnych opłat wstępnych lub w przyszłości. Po drugie, dostępny jest pełny kod źródłowy gry, więc każdy kto wie coś o C + + może grzebać w nim i odnaleźć kilka niespodzianek, które twórcy przygotowali dla ciekawskich fanów.

Jest to przy tym solidna gra pozwalająca na bardzo głębokie wczucie się w rolę gracza z tych wszystkich starych bud z grami obecnych na rynku przed laty. Ach, ten klimat starego automatu... oddany fenomenalnie w Battle Tanks. A jest to chyba najlepsza możliwa rekomendacja. 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone