RapidMinder Community Edition Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

RapidMinder Community Edition

Program properties
Rozmiar 117.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://rapid-i.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 155

Opis wydawcy

RapidMiner jest niekwestionowanym światowym liderem w kategorii systemów open source do tzw. data mining: zautomatyzowanego zbierania i kategoryzowania danych. Jest on dostępny jako samodzielna aplikacja do analizy danych i jako silnik do integracji własnych produktów. Tysiące zastosowań RapidMiner w ponad 40 krajach dają użytkownikom RapidMiner przewagę nad konkurencją.

Program to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi tego typu. W skład wchodzą między innymi moduły integracji danych, analiza ETL, analiza danych i raportowanie w jednym pakiecie, potężny i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika do projektowania procesów analitycznych, repozytoria dla procesów, danych i meta danych zbieranych przez program i inne. Program jest przy tym jedynym rozwiązaniem z możliwością transformacji meta danych: zapomnij o metodzie prób i błędów i sprawdzaj rezultaty już w czasie projektowania. RapidMiner jest również jedynym rozwiązaniem, które obsługuje rozpoznawanie błędów w czasie rzeczywistym i stosowanie szybkich rozwiązań.

Jest to zarazem narzędzie kompletne i elastyczne: Setki metod ładowania danych, transformacja danych, modelowanie danych, metody wizualizacji danych, który działa do tego na każdym większym modelu platformy i systemu operacyjnego.

Ponadto, RapidMiner zapewnia prosty mechanizm rozszerzenia funkcjonalności programu, potężne wysoko-wymiarowe drukowanie obiektów, a do tego jest najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem dostępnym na rynku: ponad 500 potencjalnych operatorów.

Wszystkie te zalety sprawiają, iż RapidMiner jest rozwiązaniem jak najbardziej godnym polecenia.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone